Rreth nesh

  Get Çimento Board Fiber Çimento Board Wall & kompresuar Fiber tani!

  tregu kryesor DETAJE TË TJERA LLOJI I BIZNESIT
  Amerika e Veriut Brands: FET BORDIT prodhues
  Amerika Jugore Nr i punëtorëve: 200 ~ 300  
  Europa Perëndimore Shitjet vjetore: 15million-20million  
  Europa Lindore Viti Themeluar: 2003  
  Azia Lindore pc Export: 50% - 60%  
  Azia Juglindore    
  Botëror    

   

  PREZANTIMI
  HISTORIA
  SHËRBIMI
  EKIPI YNË
  PREZANTIMI

  Ningbo Materiale Fet Building & Technology Co, Ltd, u themelua në vitin 2003 në Ningbo City, e vendosur në jug të Shangait, 50 km nga porti Ningbo.
  Ne jemi prodhim më të madh profesional i bordit të çimentos fibra, kalcium bordi silciate në Kinë nga 4 Automic fabrika prodhimi lines.Our mbulon një sipërfaqe prej 600.000 metra katrore me kapacitet vjetor prej 20,000.000 metra katrore.
  Ne kemi një përmbajtje të lartë teknologjike dhe njihen si produktet provinciale shkencore dhe teknologjike novelty.The janë testuar nga Intertek, SGS, TUV, PSV, ndërmarrja jonë është miratuar nga ISO 9001: 2008 dhe ISO14001: 2001, është furnizuar konsumatorët në SHBA , Lindja e Mesme, Australi, Afrikë, Evropë, Azia Jugore dhe kështu me radhë.
  Sasia ne eksport të marrë 60% të të gjithë prodhimit.
  Sinqerisht i mirëpritur me shume miq për të bashkëpunuar me ne!

  HISTORIA

  Ningbo Materiale Fet Building & Technology Co, Ltd, u themelua në vitin 2003. Me konceptin e "cilësisë kryesor, ngarje risi", kompania jonë i kushton për të ofruar produkte globale seri konsumatorët kulturës që kënaq kërkesën. Dhe kanë krijuar ndërmarrje të favorshme situatën me klientët dhe arritur zhvillimin e qëndrueshëm.
  Në dhjetë vitet e fundit, FET përqëndrohet në zhvillimin dhe prodhimit të produkteve të cilat mund të ofrojnë përdoruesit të lumtur dhe fun.With cilësi të lartë dhe kreativitet të veçantë, FET gjithmonë mban pozicion në fushën profesionale udhëheqëse.
  FET gjithashtu i kushton vëmendje të përgjegjësisë korporative sociale, ndërsa rritje të shpejtë; Ne gjithmonë kujtojmë konceptin e mbrojtjes së mjedisit gjatë përdorimit të materialit dhe procesin e prodhimit të produktit.
  Ne vepron e prodhimit në mënyrë rigoroze në përputhje me ISO9001 dhe ISO14001, zbatimin TQC në mënyrë që të interpretojnë koncept unik markë në funksionimin e proceseve të plotë të specializuara, efikas, miqësore me mjedisin dhe shumë-standardizuara.
  Pas afatgjatë punës së vazhdueshme e vështirë, FET ka krijuar një rrjet të fortë të marketingut në të gjithë botën, produktet e kanë mbuluar çdo qytete qarkut dhe qytete. Në tregun ndërkombëtar, klientët e kompanisë pushtoj në Azinë Juglindore, Evropë, Amerikë dhe Lindjen e Mesme dhe vende dhe rajone të tjera.
  Ne përmbahen të orientuar drejt tregut, të nxitur procesin informacioni reengineering më tej, të vendosë procedura të informacionit të bazuar në të cilat marrja e konsumatorëve si qendër, dhe për të ndërtuar rrjetin global të logjistikës, rrjedhjen e parave, dhe rrjedhjen e informacionit. Ne mban frymën e ndërmarrjes "për të krijuar vlerë, dhe të fitojë të fitojë në harmoni", krijon markë e vet botëror të kombit kinez dhe është i gatshëm që të rritet shpejt si një nga furnizuesit më të mira botërore.

  SHËRBIMI

  Ningbo Materiale Fet Ndërtimi & Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2003. Me konceptin e "cilësisë kryesor, ngarje risi", kompania jonë i kushton për të ofruar konsumatorëve globale produkteve seri kulturës të cilat kënaqin kërkesën, dhe kanë formuar personalitetin veçantë markë, krijuar ndërmarrje-fitore situatë të favorshme me klientët dhe arritur zhvillimin e qëndrueshëm. Në dhjetë vitet e fundit, FET përqëndrohet në zhvillimin dhe prodhimit të produkteve të cilat mund të ofrojnë përdorues të lumtur dhe argëtim. Nga një produkt të vetëm për të vijë të shumta produkt development.With cilësi të lartë dhe kreativitet të veçantë, Ne gjithmonë mban pozitë udhëheqëse në fushën profesionale.

  EKIPI YNË

  Ne kemi një ekip të veçantë të klasit të parë projektuesi me vizion ndërkombëtar, dhe ka formuar veçantë personalitetin dhe stilin e projektimit dhe të siguruar ngjitjen e vazhdueshme nga projektimit të produktit, zhvillimin e myk, prodhimit të produkteve me sistemin vlerën e markës.
  Ne kemi 4 linja prodhimi me nivel të lartë e automatizimit dhe shumë anëtarë të stafit të kualifikuar. Ne kryesisht të specializuar në prodhimin e një gamë të produkteve të tilla si Fireproof, dekorative, UV veshura, të lehta fibër bordi çimentos dhe mat.We dush diatomite kanë fituar një reputacion të shkëlqyer në tregjet e brendshme dhe jashtë vendit.
  Ne ndjek Paperworld Panairin e Frankfurtit me imazh të mirë markë, dhe mirëpret klientët nga e gjithë bota me produkte të cilësisë së lartë.
  Ne ndjek kantoni i drejtë, FET BORDIT përshëndet klientët globale me produkte të cilësisë së lartë shkrimi, dhe gjithashtu tregojnë blerësit globale një imazh të mirë markë.


  WhatsApp Online Chat!