PRODUKTET

 • Colorful Soft Diatomaceous Earth Bath Mat Anti Shqip Me Shpejtë thithje ujit

  Mat shumëngjyrësh për banjë me diatomike të butë kundër ...

  21-541

  Colorful Soft Diatomaceous Earth Bath Mat Anti Slip With Rapid Water Suction   Main Features:   Diatomaceous earth has a unique molecular&strong physical absorption. Stable chemical properties heat resisting. Excellent absorbency deodorant new technology diatomite bathmat. Natual diatomaceous eatth bath mat with surprising absorbency non-slip bathroom shower diatomite mat. Specification: (1). Thickness: 6-10mm (2). Standard size: 450*350mm or 600*390mm(3). Note: other spe...

 • CE / SGS Certificate shitje Hot Natural Non Shqip Diatomaceous Earth Mat New Super Quick Dry diatomite Bath Mat

  CE / SGS Certificate shitje Hot Natural Non Shqip Di ...

  21-541

  Diatomaceous: What is Diatomaceous? Diatomaceous earth is siliceous rock,which is formed by diatom remains sedimentation.Diatomaceous earth has a unique molecular structure,have a strong physical adsorption,stable chemical properties and heat resisting.It is using a new technology with excellent function of absorbant and deodorant.   Diatomaceous Earth Mat Description Rectangle Diatomaceous Earth Bath Mat Material Diatomaceous earth, clay Size(mm) 600*390*9 or 350*450*9 Col...

 • Diatomaceous dush mat toka shumë absorbues anti-shqip mat diatomite eko-miqësore të qëndrueshme

  Diatomaceous dush mat toka shumë absorbues një ...

  21-541

  Product Introduction: Diatomaceous earth is siliceous rock,which is formed by diatom remains sedimentation.Diatomaceous earth has a unique molecular structure,have a strong physical adsorption,stable chemical properties and heat resisting.It is using a new technology with excellent function of absorbant and deodorant.                   Diatomaceous earth bath mat is full of tiny pores and passages good absorptive ability,deodorization,prevents...

 • Colored diatomite Bath Mat Anti Shqip ujit Tërheqja e thatë shpejt 600 * 390 * 9mm

  Colored diatomite Bath Mat Anti Shqip abso e ujit ...

  21-541

  600*390*9mm Colored Diatomite Bath Mat Non Slip Manufacturer New Tide Super Quick Dry Natural Diatomaceous Earth Mat   Main Features: Diatomaceous earth has a unique molecular&strong physical absorption. Stable chemical properties heat resisting. Excellent absorbency deodorant new technology diatomite bathmat. Natual diatomaceous eatth bath mat with surprising absorbency non-slip bathroom shower diatomite mat.   Product Introduction: · This is a bath mat of a hard board made w...

 • Pastër Natyrore rehatshme diatomite Bath Mat 9mm për familjen Kuzhina Floor Mbrojtjen

  Pastër Natyrore rehatshme 9mm diatomite Bath Mat ...

  21-541

  9mm Diatomaceous toka shpejtë tharje Mats vaske super absorbues force diatomite dush mat jo-shqip mat vaske karakteristika kryesore: Diatomaceous mat dush toka është plot me poret vogla dhe pasazhe, aftësi të mirë absorbuese, deodorization, parandalon kërpudhat dhe marimangat, anti-fërkime, prova myk , resistance.So ngrohjes, këtu janë avantazhet e tij në krahasim me Mats vaske zakonshëm, * Excellent absorbues, kështu që thahet shpejt * A mund të parandaluar kërpudhat dhe marimangat * deodorization * Nuk ka nevojë për të larë dhe të kujdesit është e lehtë * shqip Non * ...

 • Fireproof padjegshëm veshja Bordi Çimento e jashtme, Çimento clapboard mur anësor

  Fireproof padjegshëm Çimento e jashtme Board C ...

  21-541

  Fire-proof Incombustible A1 External Wall Panel Compressed Fiber Cement Board External Wall Heat Insulation Windproof   Product Introduction:   Fiber Cement Board is a stable performance and light weight building &decoration board used cement as major and natural fiber reinforced,with the process of pulping,emulsion,forming,pressing,autoclaving,drying and surface treatment.With the sanding surface, thickness uniformity is better and grain is clearer.And because of the cement,...

 • Colored Fiber Kolegjet Çimento veshja, Fireproof Fiber Çimento e jashtme copë çarafësh

  Colored Fiber Çimento veshja Kolegjet, Fireproo ...

  21-541

  Fireproof 100% Non Asbestos Exterior Wall Cladding Colored Cellulose Fiber Cement Board   Product Introduction:   Fiber cement board, using high quality fiber and mineral substances as main content,was made with forming by advanced technique & technological process & through high temperature & high pressure maintenance & special treatment. Fiber cement board, using high quality fiber and mineral substances as main content,was made with forming by advanced techniqu...

 • Fast tharjes tokës diatomite Bath mat banjo Mats që thithin ujë Instant Dry

  Fast tharjes tokës diatomite Bath Mat banjo Ma ...

  21-541

  Diatomaceous earth fast drying bath mats super absorbent force diatomite bath mat non-slip bath mat   Product Introduction: What is diatom and diatomaceous earth(DE)? Diatomaceous earth (DE) is an off-white powder consisting of fossilized remains or silica shells of tiny aquatic organisms called diatoms. Diatoms are tiny, single-celled algae found in plankton. Below is the diatoms picture enlarged 1000 times under microscope. Specification: Dimension/Weight: 60 x 39 x 0.9 Cm (23.6...

RRETH NESH

 • Më shumë përvojë.

  PREZANTIMI

  Ningbo Materiale Fet Building & Technology Co, Ltd, u themelua në vitin 2003 në Ningbo City, e vendosur në jug të Shangait, 50 km nga porti Ningbo. Ne jemi prodhim më të madh profesional i bordit të çimentos fibra, kalcium bordi silciate në Kinë nga 4 Automic fabrika prodhimi lines.Our mbulon një sipërfaqe prej 600.000 metra katrore me kapacitet vjetor prej 20,000.000 metra katrore. Ne kemi një përmbajtje të lartë teknologjike dhe njihen si produktet provinciale shkencore dhe teknologjike novelty.The janë testuar nga Intertek, SGS, TUV, PSV, ndërmarrja jonë është miratuar nga ISO 9001: 2008 dhe ISO14001: 2001, është furnizuar konsumatorët në SHBA , Lindja e Mesme, Australi, Afrikë, Evropë, Azia Jugore dhe kështu me radhë. Sasia ne eksport të marrë 60% të të gjithë prodhimit. Sinqerisht i mirëpritur me shume miq për të bashkëpunuar me ne!

 • Më shumë përvojë.

  EKIPI YNË

  Ne kemi një ekip të veçantë të klasit të parë projektuesi me vizion ndërkombëtar, dhe ka formuar veçantë personalitetin dhe stilin e projektimit dhe të siguruar ngjitjen e vazhdueshme nga projektimit të produktit, zhvillimin e myk, prodhimit të produkteve me sistemin vlerën e markës. Ne kemi 4 linja prodhimi me nivel të lartë e automatizimit dhe shumë stafit të kualifikuar members.We kryesisht të specializuar në prodhimin e një gamë të produkteve të tilla si Fireproof, dekorative, UV veshura, fibra dritë bordi çimento dhe mat.We dush diatomite kanë fituar një reputacion të shkëlqyer në familje dhe tregjet jashtë vendit.

 • Më shumë përvojë.

  HISTORIA

  Ningbo Materiale Fet Building & Technology Co, Ltd, u themelua në vitin 2003. Me konceptin e "cilësisë kryesor, ngarje risi", kompania jonë i kushton për të ofruar produkte globale seri konsumatorët kulturës që kënaq kërkesën. Dhe kanë krijuar ndërmarrje të favorshme situatën me klientët dhe arritur zhvillimin e qëndrueshëm. Në dhjetë vitet e fundit, FET përqëndrohet në zhvillimin dhe prodhimit të produkteve të cilat mund të ofrojnë përdoruesit të lumtur dhe fun.With cilësi të lartë dhe kreativitet të veçantë, FET gjithmonë mban pozicion në fushën profesionale udhëheqëse.

 • Më shumë përvojë.

  SHËRBIMI

  Ningbo Materiale Fet Ndërtimi & Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2003. Me konceptin e "cilësisë kryesor, ngarje risi", kompania jonë i kushton për të ofruar konsumatorëve globale produkteve seri kulturës të cilat kënaqin kërkesën, dhe kanë formuar personalitetin veçantë markë, krijuar ndërmarrje situatë të favorshme me klientët dhe të arrihet qëndrueshëm development.In dhjetë vitet e fundit, FET përqëndrohet në zhvillimin dhe prodhimit të produkteve të cilat mund të ofrojnë përdorues të lumtur dhe argëtim. Nga një produkt të vetëm për të vijë të shumta produkt development.With cilësi të lartë dhe kreativitet të veçantë, Ne gjithmonë mban pozitë udhëheqëse në fushën profesionale.

 • PREZANTIMI
 • EKIPI YNË
 • HISTORIA
 • SHËRBIMI

INDUSTRY LAJME

  WhatsApp Online Chat!